Drobečková navigace

Úvod > Občan a turista > Akce v regionu

Akce v regionu


Předchozí 1

Datum konání
Typ

Více

Sputnik a Pluto

Datum konání
Typ

Akce u krbu

Více

Rockové Třtěnice 2021

Datum konání
Typ

Parádní festival rock-metalových kapel!!!

Více

25 let skupiny Nothingham

Datum konání
Typ

Turnovský rockový Nothingham letos v červnu oslavil 25 let existence. Na výročním open air koncertě v rámci Turnovského léta před KC Střelnice v sobotu 14. srpna 2021 aktuální sestavu skupiny doplní i několik hostů. Začátek v 19:00, vstupné zdarma.

Více

Datum konání
Typ

Více

BIG BANG LO.MNI.CE OPEN AIR

Datum konání
Typ

O DLOUHÝCH DEVÍTI LETECH SE FAKING BOOKINGS VRACÍ KE SPOLUPRÁCI S LOMNICKÝM PATRIOTEM VLADÍKEM KRACÍKEM / AION CLUB U KRBU A VÝSLEDKEM JE PRVNÍ DECENTNÍ OPEN AIR FEST. DORAŽ NA ČTYŘI ŽÁNROVĚ ODLIŠNÉ BANDY A KOUKEJ SI TO DĚSIVĚ UŽÍT.

Více

Javier Vargas & John Byron Jagger

Místo
Lomnická, Nová Paka
Datum konání
Typ

Javier Vargas Blues Band & John Byron Jagger blues rock v podání dvou světových jmen Podařilo se nám sehnat na podzim do Nové Paky dvě zajímavá hudební jména Javier Vargas "dvorní kytarista Carlose Santany" přizval ke spolupráci mladého Johna Jaggera "synovce Micka Jaggera z Rolling Stones" Zveme vás na vyjímečný koncert, kterých bude v roce 2021 v ČR jen pět. Vargas Blues Band & John Byron Jagger restaurace Novopacké sklepy, Nová Paka čtvrtek 16.9.2021 od 20:00 hod. vstupenky v předprodeji v restauraci Novopacké sklepy nebo na: https://goout.net/cs/listky/javier-vargas-blues-band+john-byron-jagger/ralg/ počet míst omezen hudební ukázka zde: https://www.youtube.com/watch?v=yNEfctDDusc Info na telefonu 608 555 091 Vstupné: 380,- Kde: restaurace Novopacké sklepy- Půda Pořadatel: Novopacké sklepy

Více
Předchozí 1